Logo Magiczny Kaukaz wersja mała z napisem

Regulamin

Regulamin

Magiczny Kaukaz

Jak zarezerwować u nas wycieckę po Gruzji?

Regulamin na wycieczki tygodniowe (ważny od 17.3.2023, wersja 1.1)

1. Dokonanie rezerwacji

Aby dokończyć rezerwację, prosimy wpłacić zaliczkę o wysokości 30% wycieczki od osoby w podanym w mailu czasie i uzupełnić formularz uczestnika/uczestników. Potwierdzenia płatności i formularz uczestników prosimy przesłać mailowo pod adres biuro@magicznykaukaz.pl.

2. Rezygnacja z wycieczki

Możesz zrezygnować z wycieczki w dowolnym momencie przed jej rozpoczęciem. Zasadniczo zaliczka nie zostanie zwrócona ani przeniesiona, jednak w pewnych wypadkach tego nie wykluczamy. Jeżeli chcesz zrezygnować z wycieczki, prosimy poinformować o tym biuro telefonicznie lub mailowo.

3. Ostateczne potwierdzenie wycieczki

Oferujemy wycieczki zorganizowane, a minimalna liczba uczestników to 5 osób. Gdy zbierze się minimalna liczba uczestników, od razu dostaniesz potwierdzenie. 

4. Odwołanie wycieczki przez biuro

W przypadku braku minimalnej liczby uczestników poinformujemy Cię telefonicznie i mailowo 20 dni przed rozpoczęciem 7–8-dniowej wycieczki, 7 dni przed rozpoczęciem wycieczki 3-6-dniowej i 48 godzin przed rozpoczęciem 1–2-dniowej.

5. Zwrot zaliczki

Jeżeli Twoja wycieczka zostanie odwołana przez biuro, zaproponujemy Ci inne, podobne wycieczki lub nowe terminy, a w przypadku braku zgody zwrócimy zaliczkę w całości.  

6. Program wycieczki

Nasza firma nie oferuje uczestnikom wycieczki pakietów ubezpieczeniowych. Musisz mieć ubezpieczenie podróżne wykupione w Polsce.

7. Ubezpieczenie

Nasza firma nie oferuje uczestnikom wycieczki pakietów ubezpieczeniowych. Musisz mieć ubezpieczenie podróżne wykupione w Polsce.

Na więcej pytań odpowiadamy w naszej sekcji Często spotykane pytania (F.A.Q.).

Polityka prywatnościNaszą politykę prywatności znajdziesz tutaj.